Sceny jak z gangsterskiego filmu rozegrały się wczoraj w centrum Błonia. Dwóch mężczyzn, grożąc użyciem broni, obrabowało w piątek placówkę partnerską Kasy Stefczyka przy ul. Księcia Józefa Poniatowskiego w Błoniu. Sprawcy odjechali z pieniędzmi czarnym Peugeot. Policja prosi o pomoc w ich ujęciu.

Jak poinformowała policja, do zdarzenia doszło w piątek około godziny 12. Policjanci otrzymali zgłoszenie o wtargnięciu dwóch mężczyzn do jednej z placówek bankowych. - Grożąc przedmiotem przypominającym broń, dokonali kradzieży pieniędzy, po czym oddalili się prawdopodobnie czarnym peugeotem – powiedziała Ewelina Gromek-Oćwieja z KPP dla powiatu warszawskiego zachodniego. - Na miejscu zdarzenia trwają czynności zmierzające do zgromadzenia jak najobszerniejszego materiału dowodowego. Postawione zostały posterunki blokadowe – dodała.

Mężczyźni mieli założone na twarzy maseczki, jeden z nich był szczupłej budowy ciała, a drugi krępej. - Kierujemy apel do wszystkich osób, które mogły być świadkami bądź też posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia, o kontakt z komisariatem policji w Błoniu – powiedziała policjantka. Policja prosi też o nagraniach z kamer samochodowych, które mogły zarejestrować moment napadu.

 

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: