Miło mi donieść, że petycja Towarzystwa Cyklistów w Jaktorowie w sprawie budowy ścieżki w pasie DW 719 została pozytywnie odebrana przez Pana Adama Struzika Marszałka Województwa Mazowieckiego i poparta działaniami Zarządu Województwa Mazowieckiego. Dziękujemy!

Teraz wszystko w tej sprawie przekazano do realizacji samorządom w Grodzisku Mazowieckim i w Jaktorowie.

Jak podkreślił Pan Marszałek "rozpoczęcie prac budowlanych, a tym samym budowa wnioskowanej przez Państwa ścieżki rowerowej od Grodziska Mazowieckiego do Żyrardowa po obu stronach jezdni w pasie drogi wojewódzkiej nr 719 będzie możliwa po wykonaniu niezbędnej dokumentacji, uzyskaniu stosownych opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych oraz zabezpieczeniu niezbędnych środków finansowych na realizację ww. zadania."

Tak, więc dzięki społecznej inicjatywie został poczyniony znaczny krok przybliżający rowerzystów do zwiększenia bezpieczeństwa jazdy, a pozostałych użytkowników drogi nr 719 do płynnego poruszania się szosą.
Można powiedzieć, że to miła wiadomość, która jest bonusem i śmiało można ją dołączyć do świątecznych prezentów.

Jeszcze raz dziękuję członkom i sympatykom TCJ za aktywne włączenie się w to przedsięwzięcie, oraz wszystkim, którzy uwierzyli, że wspólnie możemy wiele i złożyli swój podpis pod petycją.

Więcej...

fot. tcj.jaktorow.mazowsze.pl

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: