Jesteś fotografem-amatorem? Lubisz uwieczniać aparatem ciekawe miejsca? Właśnie trwa konkurs „Mazowsze bliskie sercu”. Do wygrania jest 3 500 zł za najpiękniejszą fotografię regionu. Trzeba się jednak śpieszyć. Termin nadsyłania prac mija 31 lipca.  

Organizatorem jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. „Łączy nas Mazowsze” – tak brzmi hasło tegorocznej edycji. Pomysłodawcy konkursu już po raz 15-ty zachęcają do zwiedzania niezwykłych miejsc i tajemniczych zakątków. Zadaniem uczestników jest zrobienie zdjęcia nawiązującego do tematu. Liczy się kreatywność i jakość nadesłanych prac, które oceni jury.

Z udziału wyłączone są osoby profesjonalnie zajmujące się fotografią, a także ci, którzy zdobyli nagrodę w dwóch poprzednich edycjach lub brały udział w warsztatach organizowanych w ramach konkursu. Zakaz obejmuje również pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców lub prawnych opiekunów.

Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu maksymalnie dwa zdjęcia. E-maile z załączonymi plikami (skanem formularza zgłoszeniowego i zdjęciami) należy przesłać do 31 lipca br. na adres: konkurs.fotograficzny@mazovia.pl.

Spośród prac wykonanych i nadesłanych przez uczestników, jury oceni i wybierze 5 zwycięskich zdjęć. Dodatkowo zwycięskie fotografie wezmą udział w głosowaniu internautów, w trakcie którego to internauci przyznają nagrodę publiczności.
Przewidziano następujące nagrody pieniężne:

  • I nagroda – 3 500 zł;
  • II nagroda – 2 500 zł;
  • III nagroda – 2 000 zł;
  • Dwa wyróżnienia – po 700 zł każde;
  • Nagroda publiczności (internautów) – 1 000 zł.

Dodatkowe informacje, formularze i regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: