W ręce policjantów z grodziskiego wydziału kryminalnego wpadły 2 osoby podejrzane o kradzieże. Funkcjonariusze ustalili, że 30-latek i 25-latka dokonali razem dwóch przestępstw w milanowskiej drogerii. Oboje przyznali się do winy. Mężczyzna odpowie za te czyny w warunkach recydywy.

Skuteczne działania operacyjne grodziskich kryminalnych doprowadziły do ustalenia osób podejrzanych o dokonywanie kradzieży sklepowych.  Policjanci natychmiast zatrzymali kobietę i mężczyznę na terenie sąsiedniego powiatu. Podczas rozmowy z funkcjonariuszami oboje przyznali się do wspólnej przestępczej działalności w milanowskiej drogerii.

Dochodzeniowcy z Komisariatu Policji w Milanówku zgromadzili materiał dowodowy, który pozwolił przedstawić 30-latkowi i 25-latce po dwa zarzuty karne. Z ustaleń policjantów wynika, że  łupem zatrzymanych były perfumy o wartości prawie 3.200 złotych. Popełnione przez nich przestępstwa zagrożone są karą nawet 5 lat pozbawienia wolności. Zatrzymany mężczyzna odpowie za te czyny w warunkach recydywy.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: