Straż Miejska w Milanówku schwytała okradających biletomaty!

Od pewnego czasu dostawaliśmy sygnały o kradzieżach pieniędzy z biletomatów na stacjach PKP i WKD w sąsiadujących miejscowościach. Dzięki udanej akcji Straży Miejskiej z Milanówka udało się schwytać osoby próbujące okraść biletomaty na stacji WKD Grudów.

9 lutego br. ok. godz. 18:30 operator monitoringu wizyjnego miasta Milanówka na kamerze WKD Królewska/Grudowka zauważył dwóch podejrzanie zachowujących się mężczyzn. Po chwili jeden z nich zaczął okradać biletomat, drugi natomiast sprawiał wrażenie jakby w całym zdarzeniu pełnił rolę obserwatora. Natychmiast na miejsce został zadysponowany patrol Straży Miejskiej oraz równolegle informację przekazano Dyżurnemu Policji w Milanówku. 

Na miejscu zdarzenia na peronie  dworca WKD Grudów funkcjonariusze Straży Miejskiej ujęli jednego z mężczyzn, drugi natomiast oddalił się przed przybyciem patrolu.

Po powyższym zdarzeniu Straż Miejska w Milanówku przekazała zdjęcia z monitoringu i rysopis drugiej podejrzanej osoby, dzięki temu około godz. 19:30 udało się Policji złapać również drugiego mężczyznę. Mamy nadzieję, że taka czujność operatorów monitoringu i błyskawiczna reakcja funkcjonariuszy Straży Miejskiej znacząco wpłynie na zminimalizowanie występowania podobnych zdarzeń w naszym Mieście oraz zwiększy poczucie bezpieczeństwa jego mieszkańców.

fot. wikimapia.org

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: