Zatrzymana nieuczciwa pracownica

Prawie 1000 opakowań różnego rodzaju produktów zabezpieczyli grodziscy kryminalni w domu 31-latki. Jak wyjaśnili policjanci, kobieta jest podejrzewana o wyniesienie z firmy, w której pracowała, towaru wartego około 5 tysięcy złotych. Elżbieta P. została zatrzymana i usłyszała zarzut kradzieży. To przestępstwo zagrożone jest karą nawet 5 lat więzienia.

Grodziscy policjanci zostali wezwani do jednej z firm w Milanówku, w której miało dochodzić do kradzieży. Na miejscu kryminalni ustalili, że jedna z pracownic jest podejrzewana o wynoszenie z zakładu różnego rodzaju tekstyliów i innych produktów. Funkcjonariusze natychmiast pojechali do miejsca zamieszkania 31-latki. W jej domu znaleźli prawie 1000 opakowań różnego rodzaju towarów z metkami firmy.

Elżbieta P. została zatrzymana. Po zgromadzeniu materiałów przez milanowskich funkcjonariuszy, kobieta usłyszała zarzut kradzieży rzeczy wartych około 5 tysięcy złotych. 31-latka przyznała się do wyniesienia produktów z firmy i skorzystała z prawa do dobrowolnego poddania się karze za to przestępstwo.
Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: