Grodziscy policjanci ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież. 32-latek i 31-latek przyznali się do zdemontowania miedzianych elementów ogrodzenia posesji w Milanówku i sprzedaży ich w skupie złomu. Jacek F. i Mariusz O. usłyszeli zarzuty kradzieży i dobrowolnie poddali się karom.

Ustalanie sprawców kradzieży elementów blacharskich ze słupków ogrodzeniowych grodziscy policjanci rozpoczęli natychmiast po zgłoszeniu tego przestępstwa przez właścicielkę posesji w Milanówku. Kobieta wyceniła swoje straty na ponad 1300 złotych.

Skrupulatna praca kryminalnych doprowadziła do wytypowania 2 podejrzewanych o ten czyn mężczyzn. Jednego z nich funkcjonariusze zatrzymali kilka dni temu. 32-latek przyznał się do przestępstwa. Wczoraj do policyjnej celi trafił również jego 31-letni wspólnik.

Po zebraniu materiałów dowodowych Jacek F. i Mariusz O. usłyszeli zarzuty kradzieży. Obaj przyznali się do zdemontowania miedzianych elementów ogrodzenia posesji i sprzedania ich w skupie złomu. Mężczyźni skorzystali z możliwości dobrowolnego poddania się karze. Za popełnione przestępstwo czeka ich wielogodzinne wykonywanie prac społecznych.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: