3 zarzuty za włamanie

Grodziscy policjanci ustalili i zatrzymali 3 osoby podejrzewane o dokonanie kradzieży z włamaniem w Podkowie Leśnej. Wszyscy mężczyźni usłyszeli zarzuty. 39-latek przyznał się do przestępstwa i dobrowolnie poddał karze w zawieszeniu. 27-latek i 46-latek, wcześniej karani za podobne czyny, po raz kolejny odpowiedzą za swoje bezprawne zachowanie w warunkach recydywy. Kradzież z włamaniem zagrożona jest karą nawet 10 lat więzienia.

Kilka dni temu policjanci z Podkowy Leśnej przyjęli zawiadomienie o kradzieży z włamaniem do niezamieszkałego budynku na terenie miasta, z którego zginęły różne metalowe elementy. Ustaleniem sprawców natychmiast zajęli się miejscowi funkcjonariusze. Po analizach i sprawdzeniu wielu informacji policjanci wpadli na trop podejrzewanych osób. Mężczyźni w wieku od 27 do 46 lat zostali zatrzymani. W miejscu zamieszkania jednego z nich kryminalni znaleźli 3 krążki kabla.

Po zgromadzeniu materiałów przez podkowiańskich policjantów Grzegorz K., Marcin P. i Wiesław K. usłyszeli zarzuty wspólnego dokonania kradzieży z włamaniem. 39-latek przyznał się do przestępstwa i dobrowolnie poddał karze w zawieszeniu. 27-latek i 46-latek, wcześniej karani za podobne czyny, po raz kolejny odpowiedzą za swoje bezprawne zachowanie w warunkach recydywy. Za kradzież z włamaniem może im grozić nawet 10 lat więzienia.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: