Nadchodzi fantastyczne wydarzenie dla miłośników rodzinnej zabawy! Już 29-30 lipca bądź z nami na niezapomnianym balu w Magicznych Ogrodach. Wróżki Smużki zaproszą Cię do wspólnego tańca i nauczą jak nadać życiu kolorów. Dosłownie! Zobacz pokazy baniek mydlanych i przeżyj chwile wzruszeń podczas koncertów. Sprawdź, jakie atrakcje czekają jeszcze w tym wyjątkowym parku rozrywki!

Nie możesz tego przegapić! W końcu nie co dzień zdarza się bal na zamku… A  jeśli to w dodatku impreza u Wróżek? Barwne wydarzenie dla całej rodziny i mnóstwo tematycznych atrakcji czeka wyłącznie w Magicznych Ogrodach! To tutaj barwne wstęgi zawirują w rytmie odgłosów z baśniowych krain i pięknych, fascynujących tajemnic. Tu słońce świeci mocniej i częściej, a dzięki Wróżkom Smużkom świat mieni się kolorami! Wyrwij się z miasta na ten urokliwy skrawek Lubelszczyzny i poczuj jak w baśni.

Wiemy, że chcesz podarować dziecku to, co najlepsze! Po co szukać dalej? Pojedźcie razem do Magiczny Ogrodów! Zakosztujcie rodzinnej rozrywki i wszystkich oryginalnych atrakcji w cenie biletu. W nadchodzący weekend czeka ich mnóstwo! Wróżki Smużki przygotowały dla Ciebie zabawę: poznaj czarodziejskie zapachy, które kryją w sobie niezwykłe sekrety… To rozwijająca zmysł powonienia zabawa, nie tylko dla najmłodszych! Także dorośli mogą sprawdzić, czy uda im się odgadnąć, co skrywają tajemnicze flakoniki.

Podczas balu możesz podziwiać niesamowite pokazy baniek mydlanych, które pofruną w przestworzach niczym marzenia. Spełnij swój sen o balu na zamku i tańcz razem z gospodyniami wydarzenia. Muzyka odgrywa tutaj wyjątkową rolę. Taniec radości odtańczony? Ciesz się chwilą podczas koncertów baśniowych melodii. Kto wie, może w ten weekend uda Ci się przywołać tęczę?

Magiczne Ogrody to idealne miejsce, by uciec z miasta i spędzić czas na łonie natury. Oprócz atrakcji   czekają tu na Ciebie urokliwe alejki, zielone trawniki i zacienione zakątki, które pozwolą Ci na relaks i oderwanie od codziennego zgiełku. Nie zwlekaj! Już teraz kup bilet i wybierz się do Magicznych Ogrodów. Czekamy codziennie, a najbliższy weekend to niepowtarzalna okazja, by doświadczyć… magii tańca. Wróżki Smużki serdecznie zapraszają! Dołącz do nas na balu i przeżyj rodzinne chwile w najpiękniejszym parku rozrywki w Polsce!

www.magiczneogrody.com

www.facebook.com/magiczneogrodyjanowiec

www.instagram.com/magiczne_ogrody

https://pl.wikipedia.org/wiki/Magiczne_Ogrody

materiał zewnętrzny

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Dołącz do balu na Zamku Wróżek i poczuj prawdziwą radość!


To może Cię zainteresować: