Poczuj wakacyjny luz we wrześniu! Oto czas magii i radości w Magicznych Ogrodach… Beztroska atmosfera, rodzinna zabawa i mnóstwo atrakcji! Wyrwij się z miasta i baw z nami podczas parady radości 9 i 10 września. Tańcz z bliskimi i podziwiaj ciekawe pokazy, w tym krasnoludzki taniec z żywiołem! Twoi przyjaciele czekają – korzystaj z okazji do spotkania!

Piękne, złote dni i pogodny nastrój… Radosny czas w kameralnym gronie, ciepłe promienie słońca na policzkach i godziny wypełnione beztroską zabawą! Startujemy na Dziedzińcu. Ta zabawa wymaga energii… Na szczęście nasi bohaterowie mają jej tyle, że z chęcią się nią z Tobą podzielą! Poznaj wszystkich wyjątkowych mieszkańców Magicznych Ogrodów! Które postacie zyskają najwięcej Twojej sympatii? Wyrusz wspólnie z nimi na paradę! Nasz radosny pochód wyruszy przez Kwiatową Dolinę, aż do Krasnoludzkiego Grodu, gdzie czeka wyjątkowy finał pochodu… Krasnolud Wyrwipałka zadba o gorącą, iście letnią atmosferę… Przygotował pokaz tańca z ogniem!

Nie zwlekaj! Już teraz zaplanuj przyjazd do Trzcianek. Ciesz się chwilą i fantastyczną pogodą w ostatnie dni lata. W Magicznych Ogrodach wakacje trwają tak długo, ile sił do tańca! Jeśli beztroska zabawa Ci miła, pakuj plecak i przyjedź z bliskimi kolekcjonować przepiękne wspomnienia podczas Parady Radości 9 i 10 września!

www.magiczneogrody.com

www.facebook.com/magiczneogrodyjanowiec

www.instagram.com/magiczne_ogrody

https://pl.wikipedia.org/wiki/Magiczne_Ogrody

materiał zewnętrzny

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Korzystaj z ostatnich dni lata w Magicznych Ogrodach!


To może Cię zainteresować: