Będzie się działo w weekend 22 i 23.07! Na wyjątkową imprezę zapraszają najdzielniejsi mieszkańcy Magicznych Ogrodów - Krasnoludy! Przyłącz się do nich i baw beztrosko. Ta niepowtarzalna okazja pozwoli Ci odkryć wewnętrzną siłę i nauczyć się sztuki walki pod okiem doświadczonych wojowników. A żeby zabawa była jeszcze lepsza, czeka też promocja -20% online na bilety! Sprawdź, jakie korzyści czekają Cię w tym tematycznym parku rozrywki.

Wyrwij się z miasta do Magicznych Ogrodów - najlepszego parku rozrywki dla całej rodziny, w którym baśń łączy się z rzeczywistością. Już teraz zaplanuj rodzinny wypad i przygody! Zostań Krasnoludzkim Wojownikiem w ten weekend. Przejdź musztrę, poznaj wszystkie klany i dołącz do jednego z nich! Gwarantujemy, że gdy poznasz tajemnice Krasnoludzkiego Grodu, zechcesz w nim zamieszkać na stałe! Walcz, rozwijaj swoje umiejętności i poczuj, jak równowaga staje się Twoim sojusznikiem. Umysł jest najsilniejszą bronią, więc bądź gotów na wyzwania, które testują Twoją inteligencję i spryt!

Park rozrywki Magiczne Ogrody to doskonałe miejsce dla rodzin z małymi dziećmi. Mogą cieszyć się wspólnymi przeżyciami i spędzić czas w bezpiecznym i przyjaznym środowisku. Tu dzieci mogą spełniać swoje najskrytsze marzenia. Dla maluchów przygotowano wiele atrakcji, które zapewnią im niezapomniane chwile. Ten niezwykły park tematyczny oferuje wiele możliwości dla osób w każdym wieku. Przeżyj niezapomniane emocje, zdobywając nowe sprawności.

Wyrwij się z miasta do Magicznych Ogrodów i odetchnij wśród przyrody. Park wypełniają atrakcje oraz malownicze krajobrazy, które przywołują spokój. Tu, w sercu Lubelszczyzny, znajdziesz najpiękniejszy, pierwszy park tematyczny w Polsce. Zaplanuj rodzinną wycieczkę i oderwij się od codzienności.

Nie czekaj dłużej! Kup bilet już dziś i dołącz do naszej niesamowitej przygody w Magicznych Ogrodach. Tylko do północy 23.07 trwa promocja -20% online na zakup biletów (pod adresem https://bilety.magiczneogrody.com/)! Możesz zrealizować te bilety podczas weekendowej rodzinnej imprezy lub w tygodniu, korzystając ze spokoju, jaki daje kameralna zabawa w dni powszednie. Przygotuj się na wyjątkowe doświadczenie, które na długo pozostanie w Twojej pamięci. Czekamy na Ciebie pod adresem Trzcianki 92!

www.magiczneogrody.com

www.facebook.com/magiczneogrodyjanowiec

www.instagram.com/magiczne_ogrody

https://pl.wikipedia.org/wiki/Magiczne_Ogrody

materiał zewnętrzny

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Zostań Krasnoludzkim Wojownikiem!


To może Cię zainteresować: