Lato w pełni! Baw się z Mordolami w Magicznych Ogrodach!

Przeżyj rodzinny weekend w Magicznych Ogrodach! Czekają atrakcje dla dzieci i dorosłych podczas wydarzenia pt. "Mordolowe harce!" (15 i 16 lipca).  Przed Tobą aktywny wypoczynek i wyjątkowe występy. Zobacz pokazy magii Czarodzieja Fidera i poruszające show Krasnoluda Wyrwipałki. Przeżyj radosne chwile, oglądając taneczne popisy Mordoli!

Przygotuj się na weekend pełen tańca i sportowych konkurencji w Magicznych Ogrodach. Już 15 i 16 lipca odbędzie się  energetyzujące wydarzenie, którego głównymi bohaterami będą psotne Mordole. Doskonale wiedzą, czym jest rodzinna rozrywka! Gospodarze mają dla Ciebie zabawy, które obudzą w Tobie radość i ducha rywalizacji.  Zapewnią Ci wiele atrakcji – wspólna gra w piłkę, przeciąganie liny, różnorodne konkurencje na szybkość i zwinność. Pokazy taneczne w wykonaniu Mordoli to jednocześnie zaproszenie do aktywnego udziału. Dołącz, tańcz i niech Twój świat pozytywnie zawiruje! Dodatkowe atrakcje zapewnią Ci Czarodziej Fider oraz Krasnolud Wyrwipałka. Pierwszy wykona intrygujące pokazy iluzji. Drugi – zapewni chwile wzruszeń, przedstawiając Ci świat baśni w spektaklu pełnym zaskoczeń.

Magiczne Ogrody to pierwszy w Polsce rodzinny park tematyczny. Zostały uznane za najlepszy obiekt dla rodzin z dziećmi w Polsce (według Katarzyny Węgrzyn, autorki bloga "Gdzie w Polsce na weekend?"). Codziennie oferują one mnóstwo atrakcji dla dzieci. Wszystkie atrakcje w Magicznych Ogrodach są wliczone w cenę biletu.

Wydarzenie "Mordolowe harce" będzie trwać od soboty do niedzieli. W wakacje Magiczne Ogrody są otwarte codziennie od 10:00 do 19:00. Park znajduje się niecałą godzinę drogi od Lublina, tuż przy urokliwym Janowcu. Bilety można kupić na stronie https://bilety.magiczneogrody.com lub w kasach parku. Więcej informacji dostępne na stronie: https://magiczneogrody.com/ oraz na oficjalnym fanpage'u Magicznych Ogrodów.

www.magiczneogrody.com

https://www.facebook.com/magiczneogrodyjanowiec

https://www.instagram.com/magiczne_ogrody/

materiał zewnętrzny

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Lato w pełni! Baw się z Mordolami w Magicznych Ogrodach!


To może Cię zainteresować: