Nadchodzi najbardziej wyczekiwane wydarzenie sezonu! Wielka Bitwa już w ten weekend, 26 i 27 sierpnia.  To wyjątkowo emocjonujące widowisko, w którym możesz aktywnie uczestniczyć i zmieniać jego przebieg... Stań do walki o wartości, które są dla Ciebie ważne! Tylko w Magicznych Ogrodach masz szansę dokonać takiego wyboru podczas rodzinnej zabawy... Pytanie tylko, czy się odważysz?

Podejmij wyzwanie! W końcu do odważnych świat należy. A świat baśni? Jakie siły będą władać Magicznymi Ogrodami po tym weekendzie? Dobro, czy zło? To od Ciebie zależy, kto zwycięży podczas Wielkiej Bitwy! Rodzinny park rozrywki Magiczne Ogrody zaprasza na niezapomnianą lekcję asertywności już 26 i 27 sierpnia. Gości czeka jedyne w Polsce widowisko dla rodzin z dziećmi, którego przebieg zależy od uczestniczących w nim ochotników.

Wielka Bitwa to wydarzenie unikalne w skali kraju - inscenizacja, w której rodziny są równocześnie widzami oraz uczestnikami. Podczas tej imprezy obok siebie do zabawy stają doświadczeni rekonstruktorzy, animatorzy i Goście, by wspólnie wziąć udział w bitwie i zadecydować o jej losach. To spektakl inspirowany przygodami bohaterów „Baśnika Magicznych Ogrodów”, którego scenariusze są konsultowane z pedagogami. Okazja do podejmowania wyborów i wyzwalania emocji. Jedyna w swoim rodzaju lekcja asertywności dla dzieci. Szansa, by nauczyć się samodzielności i budować pewność siebie z szacunkiem do innych.

Wybór pomiędzy dobrem a złem jest kluczowy, choć nieoczywisty. W końcu zło często działa według zasad, a dobro bywa pozornie mniej kuszące,... Niezależnie od strony, którą wybierzesz, podczas Wielkiej Bitwy nauczysz się wielu przydatnych umiejętności i rozwiniesz swój potencjał. Pod czujnym okiem Krasnoludów poznasz tajniki dyscypliny, honorowego postępowania oraz umiejętności wygrywania i przegrywania. Wielka Bitwa to nie tylko widowiskowa inscenizacja, lecz również lekcja życia, wartości i wyborów. Mieszkańcy Magicznych Ogrodów nie dopuszczą do tego, by do walki stanął ktoś bez przygotowania!

Jak ono wygląda? Od rana rekruterzy przyjmują ochotników do wybranych armii, a uczestnicy przechodzą szkolenie z fechtunku. Obejmuje ono m.in. naukę władania mieczem, posługiwania się tarczą oraz poruszania się w szyku bojowym. Po szkoleniu, na znak dowódcy, armie zajmują pozycje i ruszają do boju. Starcia sił dobra i zła odbędą się w sobotę i niedzielę o 14:30. Tym samym rozpocznie się emocjonująca zabawa ruchowa z elementami pokazów ogniowych. Każda z tych inscenizacji stanowi unikalne widowisko i rodzinne przeżycie. Tu dziecko pod nadzorem rodzica dokonuje wyboru: dobro, czy zło? A co, jeśli naprzeciwko siebie staną w boju dziecko i rodzic? Wielka Bitwa to w obecnych czasach wymowna alegoria życia i obrony wartości, które cenimy. Świetna rodzinna zabawa, a do tego nauka, wyzwanie i niezapomniana przygoda!

Nie zwlekaj! Magiczne Ogrody Cię potrzebują...  Czy pomożesz nam wygrać Wielką Bitwę? Wejdź do świata baśni i baw się z nami podczas tej wyjątkowej imprezy 26 oraz 27 sierpnia.

www.magiczneogrody.com
www.facebook.com/magiczneogrodyjanowiec
www.instagram.com/magiczne_ogrody
,

https://pl.wikipedia.org/wiki/Magiczne_Ogrody

materiał zewnętrzny

 

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Zawalcz o to, co bliskie Twojemu sercu, w Magicznych Ogrodach!


To może Cię zainteresować: