Pora nabrać siły! Zasługujesz na to i masz wyśmienitą okazję. W Magicznych Ogrodach czeka na Ciebie ogrom emocji, piękna przyroda i możliwość grillowania! Nadchodzący weekend 13 i 14.05 zapewni Ci wzruszenia, aktywny wypoczynek i wzmocnienie ciała oraz ducha!

W weekend 13 i 14 maja w pierwszym polskim rodzinnym parku tematycznym czekają  spotkania z bohaterami „Baśnika”, walecznymi Krasnoludami. Ich hasłem przewodnim jest „Czas Krasnoludzkich Zwiadowców”.  To dzięki nim Magiczne Ogrody są tak bezpieczne! Można stwierdzić, że są inspiracją dla wielu gości... W tę sobotę i niedzielę każdy chętny będzie mógł wyszkolić się na wojownika, pobawić z Krasnoludami i wysłuchać ich niezwykłych opowieści. Atrakcją będzie także sprawnościowy tor przeszkód. Ale czymś zupełnie niezwykłym będzie poszukiwanie okruchów magii z Krasnoludami w Magicznych Ogrodach! To także ostatni moment, by nacieszyć oko tegorocznymi tulipanami!

Każdy, kto zdecyduje się przyjechać do serca turystycznej Lubelszczyzny, spotka się tu z autorską baśnią, która wypełnia niemal każdy zakątek Parku. Baśń to towarzysz podróży, wyznacza ścieżkę odkrywania Magicznych Ogrodów. Opowieści towarzyszą nam od  dzieciństwa i przygotowują do mądrego, dorosłego życia. Pozwalają odróżnić zło od dobra, dzięki utożsamianiu się z ich bohaterami. A cóż może być lepszego dla pewności siebie dziecka niż zabawa z przyjaznymi baśniowymi postaciami?

W Magicznych Ogrodach można poznawać tajemnice parku tak, jakby było się bohaterem baśni. Spacerując po parku pomiędzy kwiatami, krzewami i drzewami, trafiamy do kilkunastu tematycznych krain. Są z nimi związani bohaterowie baśni, którzy nadają jej większy sens. Bulwiaki i Mordole poznajemy tuż po wejściu na Dziedziniec parku, nieco dalej Wróżki Smużki i ich Zamek. Tutaj każdy może znaleźć coś dla siebie. Młodzi ludzie mają szansę szybciej dorosnąć, a dorośli z radością odnajdują w sobie dziecko i świetnie się bawią.

Wiele godzin spędzonych w Magicznych Ogrodach pozwala na budowanie więzi rodzinnych. Czy to podczas zmagań rodziców z dziećmi na unikalnych atrakcjach, czy dzięki długim rozmowom, na które na co dzień często brakuje czasu.

Można znaleźć wiele powodów, dla których wyprawa do Magicznych Ogrodów ma sens. Piękno Ogrodu to jeden z nich. Spotkanie z baśnią jest następnym. Kolejnym jest leniwie płynący czas, dający szansę na relaks w wielu przyjemnych miejscach – przed wakacjami jest tu malowniczo, a wciąż kameralnie.

Magiczne Ogrody zapraszają wszystkich do swojej siedziby w Trzciankach w każdą sobotę i niedzielę od 10:00 do 19:00 do końca czerwca. Przez wakacje Park będzie otwarty codziennie.

13.05 - 14.05 Czas krasnoludzkich zwiadowców 

www.magiczneogrody.com

www.facebook.com/magiczneogrodyjanowiec

www.instagram.com/magiczne_ogrody

https://pl.wikipedia.org/wiki/Magiczne_Ogrody

 

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Nabierz siły z Krasnoludami w Magicznych Ogrodach!


To może Cię zainteresować: