Pamiętajcie o Magicznych Ogrodach

Pamiętają Państwo zeszłoroczne atrakcji i liczne konkursy związane z Magicznymi Ogrodami. Mamy dla was dobrą wiadomość! Ten wyjątkowy, baśniowy ogród, leżący w turystycznym sercu Lubelszczyzny zaprasza gości od 29 kwietnia 2022 roku.

Rodzinny Park Tematyczny Magiczne Ogrody Janowiec to pierwszy w Polsce ogród stworzony na bazie autorskiej baśni. Nieopodal Kazimierza Dolnego nad Wisłą w województwie lubelskim spotykamy wyjątkowy, leżący na18 hektarach ogród.  Wypełnia go milion roślin – drzew, krzewów i kwiatów.

Czas zimowy nie oznacza wcale, że jest tam całkiem cicho. Łatwo sobie wyobrazić, że jest sporo pracy po ostatnim sezonie. Mają co robić ogrodnicy ale także budowlańcy i stolarze.

Poprzedni rok był bardzo obfity jeśli chodzi o gości, którzy z radością uczestniczyli w wydarzeniach z Wróżkami, Krasnoludami czy ulubionymi Mordolami.

Wyjątkowość tego miejsca wiąże się z baśnią, która jest obecna w każdej części Ogrodu. Dzięki niej to miejsce cały czas się rozwija, każdy kolejny sezon przynosi nowości. Podobnie będzie w tym roku.

Mamy dla naszych czytelników, szczególnie tych stęsknionych za Magicznymi Ogrodami, zabawę w odliczankę:) Do otwarcia bram w Trzciankach zostało mniej więcej sto dni. Wpiszcie sobie 28 kwietnia do Waszych telefonów, a zobaczycie jak ten czas szybko zleci!

 

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: