Zapraszamy do Magicznych Ogrodów, rodzinnego parku tematycznego, gdzie każdy, niezależnie od wieku, może poczuć się beztrosko i przeżyć niezapomniane chwile. Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe wydarzenie, które sprawi, że Wasze lato będzie jeszcze bardziej wyjątkowe! "Podążaj szlakiem Zorana!" i doświadcz niepowtarzalnych atrakcji czekających na Was 1 i 2 lipca.

Odkryj Krainę Przygód dla Całej Rodziny!

Spacerując po parku, możesz delektować się zapachem setek tysięcy kwiatów, w tym róż. Poczuj się jak w bajce, przemierzając ścieżki, mijając szemrzące strumienie i bawiąc się ze swoimi bliskimi.

Weekend pełen magii i zabawy

Nie tylko piękno natury czeka na Ciebie w Magicznych Ogrodach, ale także wspaniałe pokazy i atrakcje, które są wliczone w cenę biletu wstępu. Podziwiaj popisy Krasnoludów i weź udział w bitwie na bomby wodne. To dawka śmiechu i przyjemna ochłoda dla całej rodziny!

Czekają również pokazy baniek mydlanych. Przekonaj się, jak powstają te kolorowe perełki unoszące się w tańcu w powietrzu. Nie możemy zapomnieć o rytmach smoczego bębna. Dołącz do nas, tańcz i baw się w rytmie egzotycznych dźwięków. Czeka uczta dla Waszych uszu i serc!


Ciesz się letnimi chwilami i gorącymi atrakcjami

Aby przyjemność ogrodowych harców była jeszcze większa, dołączą do Was psotne Mordole. Przekonaj się, jakie wymyślają kawały… Potrafią rozbawić każdego!

Po tak aktywnej zabawie z pewnością zgłodniejesz. Bez względu na upodobania kulinarne, z pewnością znajdziesz u nas menu dla swoich potrzeb.

Ruszaj śladami Zorana

Nie czekaj! Wejdź do świata baśni! Magiczne Ogrody w wakacje są czynne codziennie! "Podążaj szlakiem Zorana!" w dniach 1 i 2 lipca. Bilety są dostępne w przedsprzedaży (https://bilety.magiczneogrody.com/ ), więc już teraz zaplanuj dzień pełen wrażeń w Magicznych Ogrodach!

www.magiczneogrody.com

www.facebook.com/magiczneogrodyjanowiec

www.instagram.com/magiczne_ogrody

https://pl.wikipedia.org/wiki/Magiczne_Ogrody

materiał zewnętrzny

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Podążaj szlakiem czarodzieja w Magicznych Ogrodach!


To może Cię zainteresować: