Zacznij wakacje w Magicznych Ogrodach, na balu u Wróżek!

Czy wiesz, że Wróżki Smużki zapraszają Cię do rozpoczęcia lata w Magicznych Ogrodach?  Bal na ich Zamku to idealna okazja, aby wspólnie z rodziną rozpocząć lato pełne magii i radości. Dołącz do nas - Wspólnie świętujmy zakończeniu roku szkolnego już w weekend 24 i 25.06!

Przywołaj pozytywną energię!

W najbliższy weekend weźmiesz udział w rodzinnej paradzie motylich kolorów. Przejdź przez Magiczne Ogrody i wiruj w tańcu!

W trakcie Balu na Zamku Wróżek odkryjesz, jak ważna jest równowaga i umiejętność tańca. Ta radosna zabawa integruje całe rodziny. Pozwól, aby Twój weekend był pełen uśmiechu oraz beztroskich chwil z bliskimi.

Powitaj lato!

Nie może Cię zabraknąć podczas rytuału rozpoczęcia lata. To wyjątkowy moment, kiedy wspólnie przywołamy dobrą pogodę i pozytywną energię na nadchodzące miesiące. Przeżyj to razem z nami i ciesz się długimi, ciekawymi dniami w Magicznych Ogrodach.

Wyrwij się z miasta i celebruj czas z bliskimi w Magicznych Ogrodach. Wszystkie atrakcje i wydarzenia są w cenie biletu, więc możesz komfortowo cieszyć się urokami Magicznych Ogrodów.

Nawiąż wyjątkowe przyjaźnie

W pierwszy letni weekend spotkasz specjalnych gości: roztańczone Mordole, Czarodzieja oraz Krasnoluda Wyrwipałkę i bębniarzy. Szykuj się na aktywną zabawę i pokazy!

Baw się od świtu do zmierzchu!

W Magicznych Ogrodach czas płynie inaczej. Przyjedź jak najwcześniej, by w pełni wykorzystać ciepłe, przyjemne dni. Początek wakacji to idealny czas, aby podziwiać piwonie i różaneczniki w pełnym rozkwicie. Jeśli potrzebujesz ochłody, odwiedź Wodny Świat z kurtynami wodnymi lub odetchnij przy strumieniu.

Chcesz zabrać ze sobą część baśniowego świata? W sklepach z pamiątkami czekają na Ciebie przydatne rzeczy, w tym pięknie ilustrowany "Baśnik Magicznych Ogrodów".

Wróżki Smużki* serdecznie zapraszają! Kup bilet teraz i zaplanuj przyjazd do Magicznych Ogrodów. Rozpocznij wakacje w pełen radości sposób!

www.magiczneogrody.com

www.facebook.com/magiczneogrodyjanowiec

www.instagram.com/magiczne_ogrody

https://pl.wikipedia.org/wiki/Magiczne_Ogrody


* Wróżki Smużki powstały dzięki potędze marzenia i sile charakteru jednego kwiatu! 🌷 To właśnie te cechy tak ujęły Zorana... Słysząc prośbę rośliny, która pragnęła być wolna i nieść światu radość, wzruszony czarodziej podarował jej motyle skrzydła 🦋 Od tej pory każda Wróżka Smużka obdarowuje innych kolorami i szczęściem!


UWAGA! Konkurs na koniec roku szkolnego!

Wygraj jeden z dwóch potrójnych biletów do Magicznych Ogrodów! Wystarczy w piątek, 23 czerwca 2023r. o godzinie 14:00 odpowiedzieć na jedno proste pytanie opublikowane na naszym profilu FB.

Wszystkie informacje znajdą Państwo w regulaminie konkursu.

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Zacznij wakacje w Magicznych Ogrodach, na balu u Wróżek!


To może Cię zainteresować: