Żongluj z nami, magicznymi istotami!

Chcesz uciec od zgiełku miasta i spędzić niezapomniany weekend pełen przygód? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Zapraszamy do Magicznych Ogrodów 17 i 18 czerwca. Odkryj barwny świat i zapierające dech w piersiach atrakcje! Czekają m.in. spektakularny fireshow, pokazy zaczarowanych przedmiotów, popisy kuglarskie oraz koncerty. Przyjedź i stwórz radosne wspomnienia z całą rodziną!

Ciesz się emocjonującymi chwilami!

Już 17 i 18 czerwca Magiczne Ogrody zapraszają na niezapomniane wydarzenie: "Żongluj z nami, magicznymi istotami". Czego możesz się spodziewać? Specjalnie dla Ciebie odbędzie się fireshow. To gorąca atrakcja, która sprawi, że zapomnisz o całym świecie! Kup bilety już teraz i wyrwij się z miasta!

Spędź czas wśród bajecznych istot

Przeżyj więcej! Magiczne Ogrody przygotowały także pokazy zaczarowanych przedmiotów. Zobaczysz, jak ożywają, wirują w powietrzu i tworzą malownicze widowisko. To moment, który zapadnie Ci w pamięć na długo!

Nie lada atrakcję przygotował Krasnolud Wyrwipałka, który swoimi kuglarskimi popisami zachwyci zarówno najmłodszych, jak i starszych gości. Jego niezwykłe umiejętności i humor sprawią, że na chwilę przeniesiesz się do świata baśni.

A to jeszcze nie wszystko! Krasnoludy zapraszają na koncerty! Ich melodie wprowadzą Cię w wyjątkowy nastrój i dodadzą energii. Bądź gotowy do tańca i śpiewu!

Wypoczywaj i delektuj się chwilą

W Magicznych Ogrodach możesz cieszyć się chwilą. Wszystkie pokazy i atrakcje są w cenie biletu, więc skorzystasz z nich bez ograniczeń. Spacerując po parku zobaczysz m.in. kwitnące piwonie, usłyszysz szum strumieni oraz małych wodospadów. W pełni się zrelaksujesz i zapomnisz o codziennych troskach!

Po aktywnym zwiedzaniu i korzystaniu z atrakcji zapraszamy do strefy gastronomicznej. Kawiarnie i restauracje oferują menu dla osób o różnych gustach. W Magicznych Ogrodach każdy ma szansę zaspokoić swoje kulinarne pragnienia!

Wyrwij się z miasta w ten weekend!

Nie przegap tej okazji! Zrób coś wyjątkowego dla siebie i swojej rodziny. Kup bilety już teraz i zaplanuj wypad do Magicznych Ogrodów, gdzie czekają na Ciebie koncerty, zabawy i wiele innych ciekawych atrakcji. Czas na wspólne przygody!

www.magiczneogrody.com,
www.facebook.com/magiczneogrodyjanowiec
www.instagram.com/magiczne_ogrody
,
https://pl.wikipedia.org/wiki/Magiczne_Ogrody

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Żongluj z nami, magicznymi istotami!


To może Cię zainteresować: