Skuteczne działania grodziskich kryminalnych doprowadziły do ustalenia i zatrzymania osoby podejrzanej o włamania do dwóch mieszkań na terenie powiatu. W miejscu zamieszkania mężczyzny policjanci odnaleźli część skradzionej biżuterii i pieniędzy, a także porcję marihuany. Bartosz S. usłyszał łącznie 4 zarzuty. Karany wcześniej 37-latek został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Natychmiast po zgłoszeniu włamań do mieszkań w Grodzisku Maz. i Milanówku kryminalni prowadzili intensywnie działania w tych sprawach. Bardzo szczegółowe ustalenia doprowadziły policjantów do mieszkańca Warszawy, który mógł mieć związek z tymi przestępstwami. 37-latek został zatrzymany. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania funkcjonariusze odnaleźli i zabezpieczyli biżuterię i pieniądze oraz inne przedmioty, których część pochodziła z włamań na naszym terenie. W mieszkaniu była także porcja marihuany.

Podczas prowadzonych czynności dochodzeniowo-śledczych policjanci ustalili, że ten sam mężczyzna mógł być sprawcą kradzieży pieniędzy z pojazdu ciężarowego, do której doszło w styczniu. Bartosz S. usłyszał zarzuty karne dokonania wszystkich 4 czynów. Karany za podobne przestępstwa 37-latek będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu go na 3 miesiące. 

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: