Bezpieczny 23 Finał WOŚP w powiecie grodziskim

Grodziscy policjanci, jak co roku podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dbali o bezpieczeństwo wolontariuszy, kwestujących na terenie całego powiatu. Podczas imprezy zorganizowanej w grodziskim Centrum Kultury została wylicytowana policyjna maskotka. W kwestowaniu i umilaniu czasu najmłodszym pomagał również Miś Grodziś. 23 Finał WOŚP w powiecie grodziskim przebiegł bez żadnych zakłóceń i incydentów.

Wczoraj w 6 miejscowościach powiatu grodziskiego odbywał się kolejny finał WOŚP. Policjanci, jak co roku, czuwali nad bezpieczeństwem kwestujących wolontariuszy. Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na to, czy zbiórki są prowadzone przez osoby do tego uprawnione oraz na kwestujące dzieci. Dbali również o bezpieczeństwo podczas imprez towarzyszących.

Policjanci przekazali również do grodziskiego sztabu WOŚP na licytację profilaktyczną maskotkę misia, jako symbol bezpieczeństwa. Mała właścicielka Komisarza Grodzisia była bardzo szczęśliwa ze zdobycia nowego pluszowego przyjaciela. Gratulacje złożył jej również duży miś, obecny podczas imprez w grodziskim Centrum Kultury. Miś Grodziś częstował cukierkami, pozował do zdjęć, a chętni mogli przymierzyć również policyjną czapkę lub obejrzeć kajdanki.

23 Finał WOŚP w powiecie grodziskim przebiegł bez żadnych zakłóceń i incydentów.

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Bezpieczny 23 Finał WOŚP w powiecie grodziskim


To może Cię zainteresować: