Odpowiedzą za kradzież sklepową

Zarzut kradzieży usłyszały 3 osoby ustalone i zatrzymane przez grodziskich kryminalnych. Mężczyzna i dwie kobiety przyznali się do kradzieży ze sklepu hulajnogi, kosmetyków i artykułów spożywczych. Popełnione przez nich przestępstwo zagrożone jest karą nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Podczas wykonywania czynności w sprawie kradzieży w jednej z placówek handlowych w mieście, grodziscy kryminalni wpadli na trop osób, które mogły dokonać tego przestępstwa. Funkcjonariusze natychmiast udali się pod ustalone adresy wytypowanego mężczyzny i dwóch kobiet. Cała trójka została zatrzymana.

Zebrane przez policjantów materiały dowodowe i wykonane czynności dochodzeniowo-śledcze potwierdziły, że 26-latek razem z 30-latką i 20-latką zabrali ze sklepowych półek hulajnogę, kosmetyki i artykuły spożywcze o łącznej wartości około 600 złotych. Po przedstawieniu zarzutów wszyscy przyznali się do popełnienia tego przestępstwa. Za ten czyn odpowiedzą teraz przed sądem. Grozi im nawet po 5 lat pozbawienia wolności.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: