Szybkie i skuteczne działania policjantów grodziskiego Wydziału Ruchu Drogowego zakończyły się zatrzymaniem kierowcy mitsubishi. Mężczyzna jechał autostradą A-2 samochodem przywłaszczonym byłemu pracodawcy w Holandii. Poszukiwany pojazd został przekazany wdzięcznym za odzyskanie właścicielom, którzy złożyli podziękowania grodziskim funkcjonariuszom.

Gdy tylko do grodziskiej komendy wpłynęła informacja o skradzionym w Holandii samochodzie, który może przemieszczać się przez nasz teren, dyżurny natychmiast skierował na autostradę A2 załogę drogówki. Policjanci infromowani na bieżąco o położeniu auta, zauważyli poszukiwane mitsubishi w okolicach węzła w Tłustem. Szybko zatrzymali pojazd. Podczas kontroli potwierdzili, że kierowcą auta jest wskazany w informacji 37–latek. Mężczyzna przyznał się do przywłaszczenia pojazdu byłemu pracodawcy w Holandii.

Po kontakcie z przedstawicielem firmy policjanci zabezpieczyli samochód do czasu odbioru przez właściciela. Zatrzymany mężczyzna złożył stosowne wyjaśnienia do dalszych czynności, które mogą być prowadzone w miejscu popełnienia przestępstwa.

Właściciele holenderskiej firmy, wdzięczni za szybkie odzyskanie samochodu złożyli grodziskim policjantom serdeczne podziękowania za pomoc i wsparcie.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: