W dniu 21 marca 2011 r., podczas spotkania ze środowiskiem dziennikarskim, Prezydent RP Pan Bronisław Komorowski wręczył, za wybitne zasługi dla rozwoju niezależnego dziennikarstwa, za działalność na rzecz przemian demokratycznych, wolności słowa i wolnych mediów oraz za dokumentowanie najnowszej historii Polski i upowszechnianie wiedzy o ważnych wydarzeniach historycznych i społecznych, ordery i odznaczenia dziennikarzom i osobom zasłużonym dla wolności słowa i wolnych mediów.

Krzyż Kawalerski  Orderu Odrodzenia Polski „Polonia Restituta” otrzymał  Przewodniczący Rady Powiatu Grodziskiego, mieszkaniec Grodziska Mazowieckiego – Wojciech Hardt oraz związany z Podkową Leśną, syn Jacka Maziarskiego – Wojciech Maziarski, redaktor naczelny tygodnika Newsweek Polska.
W piątek, 25 marca 2011 r. w Pałacu Prezydenckim Szef Kancelarii Prezydenta RP Jacek Michałowski wręczył, w imieniu Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, ordery i odznaczenia osobom zasłużonym w walce o niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej działaczom opozycji demokratycznej oraz osobom zasłużonym w służbie państwu i społeczeństwu.
Wśród odznaczonych Złotym Krzyżem Zasługi znalazła się mieszkanka Podkowy Leśnej – Jolanta Fortini.
Odznaczonym składamy serdeczne gratulacje.

Redakcja

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: