Zamknięcie przejazdu kolejowego w Grodziski, Milanówku i Podkowie Leśnej

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. informuje, że w ramach realizacji robót budowlanych obejmujących przebudowę i rozbudowę linii kolejowej nr 47 na szlaku Podkowa Leśna Główna – Grodzisk Mazowiecki Radońska zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu związana z zamknięciem niżej wymienionych przejazdów kolejowo-drogowych:

A.    Przejazd kolejowo-drogowy w ciągu ul. Piaskowej w Grodzisku Mazowieckim:
Zamknięcie przejazdu i wprowadzenie czasowej organizacji ruchu nastąpi od dnia 26.07.2023 (środa). Ze względu na konieczność całkowitego zamknięcia drogi wyznaczono objazdy ulicami: Sienkiewicza, Radońską, Emilii Plater, Warszawską. Stała organizacja ruchu zostanie przywrócona w dniu 04.08.2023 (piątek), po godz. 15:00.

B.    Przejazd kolejowo-drogowy w ciągu ul. Stefana Batorego w Grodzisku Mazowieckim:
Zamknięcie przejazdu i wprowadzenie czasowej organizacji ruchu nastąpi od dnia 26.07.2023 (środa). Ze względu na konieczność całkowitego zamknięcia drogi wyznaczono objazdy ulicami: Nadarzyńską, Wiejską, Okrężną, Umińskiego, Na Laski. Stała organizacja ruchu zostanie przywrócona w dniu 04.08.2023 (piątek), po godz. 15:00.

C.    Przejazd kolejowo-drogowy w ciągu ul. Łąkowej w Milanówku:
Zamknięcie przejazdu i wprowadzenie czasowej organizacji ruchu nastąpi od dnia 25.07.2023 (wtorek). Ze względu na konieczność całkowitego zamknięcia drogi wyznaczono objazdy ulicami: Kazimierzowską, Średnią, Szyszkową. Stała organizacja ruchu zostanie przywrócona w dniu 04.08.2023 (piątek), po godz. 15:00.

Wszystkie zaplanowane prace na wymienionych przejazdach kolejowo-drogowych będą prowadzone zgodnie z zatwierdzonymi projektami organizacji ruchu.

Dodatkowo Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. informuje, że w związku z zaistniałymi niesprzyjającymi warunkami pogodowymi, uniemożliwiającymi Wykonawcy terminowe zrealizowanie robót bitumicznych, konieczne jest wydłużenie zamknięcia przejazdu kolejowo-drogowego zlokalizowanego w ciągu ul. Zachodniej w Podkowie Leśnej. Czasowa organizacja ruchu wprowadzona od dnia 10.07.2023 (poniedziałek) w związku z powyższym ulega wydłużeniu do dnia 26.07.2023 (środa). Pierwotnie określony termin przywrócenia stałej organizacji ruchu upływał w dniu 21.07.2023 (piątek). Prace, obejmujące m.in. zabudowę docelowej nawierzchni przejazdu w torze nr 2 (tor prawy w kierunku Warszawy) wraz z dojazdami będą prowadzone zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu. Ze względu na konieczność całkowitego zamknięcia drogi wyznaczono objazdy ulicami: Słowiczą, Helenowską, Brwinowską, Jana Pawła II, Parkową.

 

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: