Czy czeka nas komunikacyjny paraliż?

Najbliższa jesień będzie bardzo trudna dla kierowców jadących na zachód od Pruszkowa. Powodem tego jest spiętrzenie inwestycji drogowych, które utrudnią życie na głównych drogach.

Największą inwestycją będzie przebudowa skrzyżowania u zbiegu al. Wojska Polskiego z ulicami Przyszłości, Działkową i Emancypantek w Pruszkowie. Powstanie tu 5-wlotowe rondo turbinowe wraz ze ścieżkami rowerowymi i zatokami autobusowymi. Prace ruszą tu w najbliższym czasie, a ich zakończenie planowane jest na jesień przyszłego roku.

W najbliższych dniach rozpoczną się też prace nad rondem w centrum Nadarzyna u zbiegu ulic Błońskiej (DW 720) i Warszawskiej.
Obie budowy bez wątpienia spowodują liczne utrudnienia na dwóch głównych drogach wojewódzkich 719 i 720. To jednak nie jedyne utrudnienia w naszej okolicy.

Jesienią powiat pruszkowski rozpocznie przebudowę al. Marii Dąbrowskiej w Komorowie, tak więc i ta droga będzie niedostępna dla kierowców, którzy pragną ominąć remonty. Musimy zatem uzbroić się w cierpliwość, by później cieszyć się efektami prac.

 

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: