Policjanci z Żabiej Woli zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież podczas wykonywania prac remontowych. Odzyskali również skradzioną konsolę do gier, którą 40 –latek dał w prezencie bratankowi. Andrzej K. usłyszał zarzut dokonania kradzieży. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddał karze. Za ten czyn grozi nawet 5-letnie pozbawienie wolności.

Kilka dni temu żabiowolscy policjanci zostali poinformowani o kradzieży konsoli do gier w jednym z domów na terenie gminy. Funkcjonariusze wyjaśnili, że przed zdarzeniem w miejscu zamieszkania zgłaszającego były wykonywane prace remontowe i to pracownicy są podejrzewani o kradzież. Mundurowi szybko ustalili dane jednego z wytypowanych mężczyzn i zatrzymali go.

Podczas dalszych czynności 40– latek przyznał się do zabrania konsoli. Policjanci ustalili także, że skradziony przedmiot został podarowany przez podejrzanego jego bratankowi w prezencie. Urządzenie warte około 1000 złotych zostało już odzyskane. Andrzej K. usłyszał zarzut dokonania kradzieży. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddał karze. Ten czyn zagrożony jest karą nawet 5-letniego pozbawienia wolności.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: