Areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Prawie 105 gramów haszyszu, 12 gramów amfetaminy i wagę elektroniczną zabezpieczyli grodziscy kryminalni w jednym z mieszkań w Milanówku. Policjanci zatrzymali 23-letniego właściciela narkotyków. Mężczyzna był już karany za przestępstwa narkotykowe i obecnie realizował dozór elektroniczny. Bartłomiej S. usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu tym razem został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.
 
Grodziscy kryminalni uzyskali informację, że 23-letni mieszkaniec Milanówka może posiadać narkotyki. Policjanci ustalili dokładne miejsce zamieszkania mężczyzny i pojechali je sprawdzić. Podczas przeszukania mieszkania funkcjonariusze znaleźli 2 kule plastycznej substancji oraz kilka zawiniątek z białym proszkiem, a także elektroniczną wagę. Przedmioty zostały zabezpieczone, a podejrzewany o ich posiadanie mężczyzna zatrzymany.

W komendzie zabezpieczone substancje poddano badaniom i okazało się, że jest to prawie 105 gramów haszyszu i 12 gramów amfetaminy. Prowadzący sprawę policjanci z Milanówka ustalili również, że zatrzymany mężczyzna obecnie realizuje dozór elektroniczny jako środek zapobiegawczy za wcześniej popełnione przestępstwa narkotykowe. Bartłomiej S. usłyszał kolejny zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Sąd przychylił się do złożonego przez policjantów i prokuratora wniosku o tymczasowe aresztowanie 23-latka. Mężczyzna spędzi za kratkami najbliższe 3 miesiące. Obecnie popełnione przez niego przestępstwo narkotykowe zagrożone jest karą nawet 10 lat więzienia.
kz
Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: