W ciągu ostatnich kilku dni grodziscy policjanci zatrzymali 4 osoby, które odpowiedzą za przestępstwa narkotykowe. W domach, samochodzie i w ubraniach mężczyzn zabezpieczona została marihuana i mefedron. 20-latek, 21–latek, 39-latek i 41–latek usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. To przestępstwo zagrożone jest karą nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Podczas ostatnich służb grodziscy policjanci zatrzymali 4 mężczyzn, przy których zabezpieczyli kilkanaście porcji narkotyków. Jednym z nich był 20-latek, którego kryminalni podejrzewali o przechowywanie nielegalnych substancji w miejscu zamieszkania. Podczas przeszukania pokoju  policjanci znaleźli opakowania z kilkoma porcjami marihuany.  

Do policyjnej celi trafił również nerwowo zachowujący się 21-latek, którego funkcjonariusze legitymowali w sobotę około 21.00 na jednej z ulic Żabiej Woli. Szybko okazało się, że mężczyzna ma w kieszeni porcję mefedronu i marihuany.

Tego samego dnia przed 22.00 załoga patrolowa przeprowadzała interwencję w jednym z domów w Grodzisku Maz. Po rozmowie z dwoma przebywającymi tam mężczyznami policjanci sprawdzili mieszkanie i samochód 39-letniego właściciela. W obu miejscach znaleźli torebki z kilkunastoma porcjami marihuany. Przeszukanie drugiej osoby także zakończyło się zabezpieczeniem przy niej marihuany i mefedronu. Ponadto okazało się, że 41-latek jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Wszyscy czterej zatrzymani usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi im kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: