W 2012 publikowaliśmy materiał na temat fabryki narkotyków zlikwidowanej w okolicach Czarnego Lasu. Dziś od rana, w dokładnie tym samym miejscu, Policja prowadzi ponownie działania w związku z narkotykami.

W czerwcu 2012 roku ogólnopolskie media obiegła informacja, że pod Grodziskiem Mazowieckim zlikwidowana została największa fabryka narkotyków w Polsce. Funkcjonariusze z Centralnego Bura Śledczego i Komendy Stołecznej Policji zatrzymali ponad 30 osób, członków zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się transportem prekursorów narkotykowych oraz produkcją środków odurzających. W wyniku podjętych działań rozbili największe jak do tej pory laboratorium amfetaminy w Polsce. Zabezpieczyli tony odczynników, narkotyki, 3 linie produkcyjne oraz gotówkę. Grupa mogła wprowadzić do obrotu ponad 1500 kg marihuany, 700 kg amfetaminy, 400 kg kokainy oraz dziesiątki tysięcy tabletek ekstazy.

Dziś, dokładnie w tym samym miejscu policjanci z Komendy Stołecznej Policji, do rana prowadzą działania operacyjne związane z zabezpieczeniem produkcji narkotyków. Na chwilę obecną Policja nie udziela bliższych informacji. Więcej szczegółów opublikujemy wkrótce!

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: