Łapówka miała ukryć posiadanie narkotyków

Podczas kontroli drogowej grodziscy policjanci znaleźli narkotyki u 24-letniego pasażera bmw. Mężczyzna próbował uniknąć zatrzymania za to przestępstwo, wręczając funkcjonariuszowi pieniądze. Przemysław B. usłyszał zarzuty obydwu czynów i dobrowolnie poddał się karze.

 Policjanci grodziskiej drogówki prowadzący działania na drodze w Siestrzeni zatrzymali do kontroli bmw. Podczas sprawdzania kierującej, jeden z pasażerów zachowywał się bardzo nerwowo. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić powód takiego stanu rzeczy. W kieszeni kurtki mężczyzny, funkcjonariusze znaleźli fifkę z marihuaną. Mundurowi zabezpieczyli narkotyki i poinformowali 24-latka o zatrzymaniu w związku z ich posiadaniem. Podczas przejazdu do komendy mężczyzna wyjął z kieszeni banknot i rzucił go na kolana policjanta mówiąc, że płaci za wypuszczenie go. Natychmiast został poinformowany, że takie zachowanie jest kolejnym przestępstwem.

Po sporządzeniu wszystkich dokumentów Przemysław B. usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających i usiłowania udzielenia funkcjonariuszowi korzyści majątkowej. Mężczyzna przyznał się do obydwu przestępstw i dobrowolnie poddał karze.

 
Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: