Mała rzecz, a cieszy!

Ostatnio mieszkańcy Grodziska korzystający z komunikacji publicznej zgłosili nam kilka drobnych uwag. Są to rzeczy z pozoru błahe, ale problematyczne dla mieszkańców. Niektóre z nich udało się rozwiązać w naprawdę ekspresowym tempie.

Jedna z uwag dotyczyła stanu przystanków autobusowych przy ul. 3 Maja, zwłaszcza przystanku Deotymy. Z tego niewielkiego przystanku korzystają uczniowie dojeżdżający autobusem do największej grodziskiej szkoły podstawowej nr 2. Niestety, oprócz słupka z rozkładem, na przystanku w jedną stronę nie było nawet kostki. Dzieci wysiadały z autobusu prosto na trawnik, a raczej klepisko. Przystanek w drugą stronę nie był odśnieżony.

Zgłosiliśmy te uwagi Burmistrzowi Norbertowi Ceglińskiemu. Choć przystanek został jeszcze tego samego dnia odśnieżony, to położenie na nim kostki okazało się nieco trudniejsze, gdyż leżał on przy drodze powiatowej. Byliśmy niezwykle zaskoczeni, gdy okazało się, że problem ten Powiatowemu Zarządowi Dróg udało się rozwiązań od razu wraz ze spływającym śniegiem.

W imieniu mieszkańców władzom powiatu i Burmistrzowi Norbertowi Ceglińskiemu dziękujemy za szybkie rozwiązanie problemu!

 

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: