Grodziscy policjanci zabezpieczyli środki odurzające, które 19-latek przed kontrolą wyrzucił do stawu. Mężczyzna próbował w ten sposób uniknąć odpowiedzialności za posiadanie narkotyków. Zatrzymany Krzysztof C. usłyszał zarzut, przyznał się do przestępstwa i dobrowolnie poddał karze. Posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą nawet 3 lat więzienia.
Po 17.00 grodziscy policjanci, patrolując rejony zbiorników wodnych, zwrócili uwagę na grupę młodych mężczyzn przebywających w okolicy jednego ze stawów. Zanim funkcjonariusze podeszli do tych osób, aby je skontrolować, jeden z mężczyzn zaczął uciekać. Podczas pościgu policjanci zauważyli przedmiot wyrzucany przez mężczyznę do wody.

Chwilę później 19-latek był zatrzymany, a 2 torebki z marihuaną wydobyte ze stawu i zabezpieczone. Krzysztof C. usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Mężczyzna przyznał się do przestępstwa i dobrowolnie podał karze w zawieszeniu. Popełniony przez niego czyn zagrożony jest karą nawet 3 lat więzienia.
 
Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: