Prawie 100 gramów narkotyków zabezpieczyli grodziscy kryminalni w mieszkaniu 24-latka. Policjantów zaniepokoiło zachowanie mężczyzny na klatce schodowej bloku. Podczas kontroli jego miejsca zamieszkania funkcjonariusze znaleźli amfetaminę i marihuanę. Zatrzymany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.

Grodziscy kryminalni wykonujący czynności służbowe w jednym z bloków zauważyli na klatce schodowej mężczyznę, który na ich widok nagle cofnął się do mieszkania. Postanowili sprawdzić dlaczego lokator tak się przestraszył. Podczas legitymowania policjanci zwrócili uwagę na dłoń chowaną przez niego w rękaw kurtki. Szybko okazało się, że ma w niej susz roślinny. Po zabezpieczeniu substancji funkcjonariusze dokonali kontroli mieszkania 24-latka. Podczas przeszukania znaleźli słoik i opakowanie z białym proszkiem oraz torebki z kolejnymi porcjami suszu i pieniądze.

Mężczyzna trafił do policyjnej celi, a znalezione u niego nielegalne środki zostały poddane badaniu i ważeniu. Okazało się, że w mieszkaniu zatrzymanego policjanci zabezpieczyli 76 gramów amfetaminy i ponad 21 gramów marihuany. 24-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem. Popełnione przez niego przestępstwo zagrożone jest nawet 10-letnim pozbawieniem wolności. Na poczet przyszłych kar zabezpieczone zostały także pieniądze, których pochodzenie jest wyjaśniane przez funkcjonariuszy.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: