Grodziscy kryminalni potwierdzili swoje ustalenia na temat przewożenia narkotyków. Podczas kontroli auta zabezpieczyli ponad 38 gramów marihuany, które pasażer próbował ukryć. Zatrzymany 37-latek usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających. Dodatkowo kierowca samochodu okazał się poszukiwany.

W trakcie swoich działań grodziscy kryminalni uzyskali informację o możliwym przewożeniu narkotyków w samochodzie. Natychmiast ustalili szczegóły i przystąpili do jej sprawdzenia. Przed 20.00 na jednej z ulic miasta zatrzymali toyotę. Zanim policjanci podeszli do auta, zauważyli pasażera, wyrzucającego coś na zewnątrz. Funkcjonariusze natychmiast zabezpieczyli foliową torbę z zawartością suszu roślinnego. Następnie sprawdzili dwóch mężczyzn podróżujących samochodem. Podczas kontroli kierowcy okazało się, że jest on poszukiwany przez prokuraturę. Obaj 37-latkowie trafili do grodziskiej komendy.

Wykonane czynności dochodzeniowo-śledcze potwierdziły, że zabezpieczona torba z marihuaną należała do pasażera auta. Podczas przeszukania miejsca jego zamieszkania kryminalni znaleźli dodatkowo torebkę z porcją amfetaminy. 37-latek usłyszał zarzuty posiadania ponad 38 gramów środków odurzających. Za to przestępstwo grozi mu kara nawet 3 lat pozbawienia wolności. Poszukiwany kierowca otrzymał wezwanie do jednostki Policji, w której muszą być wykonane czynności prawne z jego udziałem.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: