Grodziscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie środki odurzające. W samochodzie oraz mieszkaniu mundurowi zabezpieczyli ponad 45 gram amfetaminy i 45 tabletek ekstazy. Daniel S. usłyszał zarzuty udzielania i posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi mu za to kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Podczas patrolu Grodziska Mazowieckiego policjanci uzyskali informację, że na jednej z ulic stoi zaparkowany podejrzany samochód. Natychmiast udali się we wskazane miejsce, gdzie zauważyli zaparkowanego Golfa i siedzące w nim trzy osoby. W trakcie kontroli podejrzenia mundurowych wzbudziła wydobywająca się z auta woń palonej marihuany. Ponadto jeden z pasażerów zachowywał się bardzo nerwowo.

Policjanci dokonali kontroli osobistej osób przebywających w pojeździe. Sprawdzili również pojazd w którym ujawnili torebkę foliową z zawartością amfetaminy. Podczas rozmowy z policjantami Daniel S. powiedział, że jest to jego narkotyk a schował go w samochodzie dlatego, iż bał się konsekwencji. Mężczyzna został zatrzymany.

Policjanci udali się również do miejsca zamieszkania 27-latka. W pokoju którym zajmował znaleźli i zabezpieczyli 45,71 gr amfetaminy oraz 45 sztuk tabletek ekstazy a także wagę elektroniczną oraz torebki foliowe służące do porcjowania narkotyku.

Zatrzymanemu Danielowi S. przedstawiono zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz udzielania środków odurzających w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Decyzją Sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: