Policjanci grodziskiej patrolówki zatrzymali 39–latka, który w mieszkaniu przechowywał narkotyki. Mężczyzna wpadł podczas poszukiwania innego lokatora. Policjanci szybko odkryli miejsce ukrywania opakowań z mefedronem i amfetaminą. Zatrzymany usłyszał zarzut posiadania substancji psychotropowych, za co grozi mu kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Jednym z zadań policjantów grodziskiego wydziału patrolowo-interwencyjnego tego dnia była kontrola adresu w mieście, gdzie może ukrywać się osoba poszukiwana. Drzwi do mieszkania otworzył im znany z wcześniejszych interewencji mężczyzna. Po wejściu do jednego z pokoi funkcjonariusze zauważyli podejrzane zachowanie 39-latka. Mężczyzna nagle rzucił się na łóżko. Szybko okazało się, że pod nim leżały 2 opakowania z podejrzanym białym proszkiem. Trzecią torebkę z podobną substancją policjanci znaleźli na półce.

Przedmioty zostały zabezpieczone, a ich właściciel zatrzymany. Po wykonaniu czynności dochodzeniowo-śledczych policjanci potwierdzili, że mężczyzna posiadał w mieszkaniu kilkanaście porcji mefedronu i amfetaminy. Usłyszał zarzut karny i przyznał się do niego. Za to przestępstwo narkotykowe grozi mu kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: