Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających odpowie 25-latek zatrzymany przez grodziskich policjantów. Mężczyzna wpadł, gdy nocą jechał rowerem bez świateł. Podczas kontroli osobistej policjanci znaleźli w jego ubraniu torebki z marihuaną i amfetaminą. W domu miał także ponad 112 gramów narkotyków. Dariusz G. został objęty policyjnym dozorem. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 8 lat więzienia.
Po 4.00 w nocy grodziscy policjanci podjęli interwencję wobec mężczyzny, który jechał nieoświetlonym rowerem. Podczas legitymowania funkcjonariusze postanowili sprawdzić co 25-latek ma przy sobie. W czasie kontroli osobistej mundurowi znaleźli w kieszeniach ubrań susz roślinny, a w skarpetce torebkę z białym proszkiem. Mężczyzna trafił do celi grodziskiej komendy.

Jak zawsze w takich sytuacjach, policjanci pojechali sprawdzić także miejsce zamieszkania zatrzymanej osoby. W różnych miejscach domu 25-latka funkcjonariusze znaleźli gotową marihuanę oraz suszące się łodygi tych roślin. Waga zabezpieczonych w domu narkotyków wskazała ponad 112 gramów. Dariusz G. usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją prokuratury mężczyzna został objęty policyjnym dozorem. Popełnione przez niego przestępstwo zagrożone jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.
Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: