W ostatni weekend grodziscy policjanci zatrzymali 3 osoby z narkotykami. Mężczyźni w wieku od 19 do 28 lat wpadli na terenie żabiowolskiej i grodziskiej gminy. Wszyscy usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. To przestępstwo zagrożone jest karą nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Grodziscy policjanci regularnie prowadzą działania wymierzone w zwalczanie przestępczości narkotykowej na terenie całego powiatu. Czujność funkcjonariuszy podczas służby często doprowadza do zatrzymania osób posiadających przy sobie niedozwolone środki. Nie inaczej było także w ostatni weekend.

W piątkową noc policjanci przemieszczający się przez Osowiec zauważyli stojący na jezdni samochód, przy którym było dwóch mężczyzn. Jeden z nich na widok radiowozu włożył coś szybko do ust. Podczas interwencji funkcjonariusze potwierdzili, że była to porcja marihuany. Narkotyki zostały zabezpieczone, a 23-latek zatrzymany.

Służba w niedzielne popołudnie i noc na terenie grodziskiej gminy również zakończyła się zatrzymaniem 2 mężczyzn z niedozwolonymi substancjami. Przed 17.00 w Chrzanowie Dużym policjanci skontrolowali pasażerów hondy, z których jeden nie korzystał z pasów bezpieczeństwa. Szybko okazało się, że 19-latek ma przy sobie opakowanie z folii aluminiowej, w którym był mefedron.  Z kolei przed 2.00 w nocy podczas służby w Izdebnie Kościelnym uwadze funkcjonariuszy nie uszedł moment odrzucenia na ziemię foliowego opakowania przez idącego w grupie mężczyznę. W tym przypadku policjanci zabezpieczyli porcję marihuany, której właścicielem okazał się 28-latek.

Krzysztof J., Norbert O. i Sebastian D.  usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. To przestępstwo narkotykowe zagrożone jest karą nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: