Wielkie Święto Tenisa Stołowego już w najbliższą niedzielę i środę

W drugiej rundzie spotkań Ligi Mistrzów Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki zmierzy się z niemieckim potentatem TTC Neu Ulm. Mecz ten zaplanowany jest na środę 22 listopada o godzinie 17. Trzy dni wcześniej w niedzielę o godzinie 16 we własnej hali grodziszczanie zagrają z kolei spotkanie LOTTO Superligi z Akademią Zamojską Zamość.

Przed podopiecznymi trenera Tomasza Redzimskiego stoi ogromne wyzwanie. Tak silny zespół jak Neu Ulm jeszcze nie gościł w nowej sali tenisowej przy Sportowej 29. W drużynie grającej w rozgrywkach Bundesligi są m.in. sześciokrotny medalista Igrzysk Olimpijskich Dima Ovtcharov, Wicemistrz Świata w singlu Truls Moregard czy zwycięzca ostatniego turnieju Mistrzów WTT Lin Yun-Ju.

Nie tak dawno wspomnianego Szweda Moregarda Miłosz Redzimski pokonał w rozgrywkach LOTTO Superligi, zaś Panagiotis Gionis w swoim dorobku ma już wygrane nad Niemcem Ovtcharovem. Wygrany tego meczu zrobi duży krok w stronę awansu do półfinału Ligi Mistrzów. Dartom Bogorii jeszcze nigdy nie udało się znaleźć w gronie czterech najlepszych drużyn Europy. Do tej rywalizacji grodziscy tenisiści przystąpią w najmocniejszym składzie. Oprócz Miłosza i Gionisa gotowi do walki są Marek Badowski oraz Jin Takuya.

Bilety na ten mecz dostępne są jeszcze w biurze klubowym. Koszt biletu wynosi 30 zł. Po więcej informacji zapraszamy na adres mailowy biuro@bogoriagrodzisk.pl. 19 listopada o godzinie 16 w LOTTO Superlidze Dartom Bogoria zagra z zespołem z Zamościa. Aktualnie zawodnicy trenera Redzimskiego przewodzą ligowej tabeli i w meczu z Akademią Zamojską będą chcieli wygrać za trzy punkty i umocnić się jeszcze na czele ligowej tabeli. W trakcie tego spotkania również będzie można zakupić bilety na rywalizację Ligi Mistrzów z TTC Neu Ulm.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: