Zawodnicy Bogorii Grodzisk Mazowiecki w fenomenalnym stylu awansowali do finałów playoff o mistrzostwo Lotto Superligi. W piątek podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego pokonali Orlicz Suchedniów 3:1, a w rewanżu dopełnili formalności i nie pozostawiając rywalom żadnych złudzeń, odjechali do domów z wynikiem 3:0 na tablicy.

Pierwszy mecz, notabene na hali CAIIS, która od teraz dostała nową salę będącą domową fortecą Bogorii, był tak naprawdę bardzo zacięty i emocjonujący aż do ostatniego setu. Do sukcesu, jakim był wynik 3:1, przyczyniła się cała drużyna. Nikt nie odpuszczał i każdy pozostawił serce na parkiecie.

Spotkanie wyjazdowe, które odbyło się w niedzielę, było już tylko przyjemnym spacerkiem, który po 2-gim secie został zwieńczony awansem do finału. Orlicz mógł tylko marzyć o wydostaniu się z grząskiego bagna, ale sam sobie tego piwa nawarzył. Gospodarze niedzielnego pojedynku byli bez szans, a grodziszczanie bez skrupułów wykorzystali ich wszelkie, chociażby najmniejsze, błędy.

Bogoria przystąpi do wielkiego finału już 10-ego czerwca, gdzie zagra z Dekorglass Działdowo. Grodziszczanie będą bronić tytułu, a warto nadmienić, że to właśnie tenisiści z Działdowa pozbawili nas w tym sezonie marzeń o finale Pucharu Europy. Nowego mistrza Polski poznamy w Poznaniu. Czy będzie to doświadczony i zaprawiony w bojach Dekorglass, czy mieszanka polotu, świeżości i zimnej krwi Bogorii? Przekonamy się już w najbliższy weekend!

 

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Operacja: obrona tytułu!


To może Cię zainteresować: