Wieźli prawie 100 gramów narkotyków

Zatrzymaniem 2 mężczyzn i zabezpieczeniem prawie 100 gramów narkotyków zakończyła się kontrola drogowa pasażera i kierowcy opla, przeprowadzona przez grodziskich policjantów. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na brak zapiętych pasów bezpieczeństwa u 22-latka i 21-latka, a podczas kontroli znaleźli w aucie marihuanę w słoikach i torebkę z amfetaminą w kieszeni kierowcy. Policjanci ustalili, że właścicielem znacznej ilości środków odurzających jest pasażer samochodu. Decyzją prokuratora Marcin M. został objęty policyjnym dozorem. Zarzut posiadania narkotyków usłyszał również Dariusz S.

Wszystko zaczęło się od kontroli drogowej opla, w którym kierujący i pasażer nie używali pasów bezpieczeństwa. Policjanci grodziskiego zespołu wywiadowczego zatrzymali pojazd około 20.00. Już podczas legitymowania funkcjonariusze zwrócili uwagę na nerwowe zachowanie obu mężczyzn. Postanowili sprawdzić ich samochód. Podczas kontroli auta okazało się, że są w nim 3 słoiki wypełnione marihuaną. Dodatkowo u 21-letniego kierowcy policjanci znaleźli torebkę z amfetaminą. Wszystkie narkotyki zostały zabezpieczone, a obaj mężczyźni zatrzymani.

Po sprawdzeniu szklanych opakowań policjanci potwierdzili, że jest w nich ponad 97 gramów marihuany. Podczas dalszych czynności funkcjonariusze ustalili, że właścicielem narkotyków jest 22-letni pasażer samochodu. Marcin M. usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i został objęty policyjnym dozorem. Za posiadanie amfetaminy odpowie również Dariusz S.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: