Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających odpowie 35–latek, zatrzymany przez grodziskich policjantów. Mężczyzna wyrzucił torbę z narkotykami i uciekł z miejsca interwencji. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad pół kilograma marihuany i dokument jej właściciela. Zatrzymany był dodatkowo poszukiwany listem gończym. Teraz za przestępstwo narkotykowe grozi mu nawet 8 lat więzienia.

Policjanci warszawskiego oddziału prewencji, pełniący służbę na terenie naszego miasta, zwrócili uwagę na dwóch podejrzanie zachowujących się mężczyzn. Na widok radiowozu jeden z nich wyrzucił trzymaną przez siebie torbę i uciekł. Funkcjonariusze natychmiast zabezpieczyli foliową torbę z zawartością i zatrzymali drugiego z mężczyzn. Szybko okazało się, że w opakowaniu jest ponad pół kilograma marihuany, a zatrzymany ma przy sobie dowód osobisty właściciela narkotyków.

Skuteczne działania grodziskich kryminalnych doprowadziły do zatrzymania podejrzanego 35-latka. Okazało się, że jest on również poszukiwany przez sąd listem gończym. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: