Zabezpieczone ponad 45 gramów narkotyków

Grodziscy kryminalni zatrzymali 20-latka, który miał w samochodzie ponad 21 gramów marihuany. W domu mężczyzny policjanci znaleźli kolejną torbę z narkotykami oraz wagi laboratoryjne do ich porcjowania. Paweł G. usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. To przestępstwo zagrożone jest karą nawet 3 lat pozbawienia wolności.
Podczas porannej służby grodziscy kryminalni sprawdzali informację o osobie, która może mieć związek z przestępstwami narkotykowymi. Policjanci zatrzymali do kontroli podejrzewanego 20-latka, gdy jechał samochodem jedną z ulic w Grodzisku Maz. Podczas sprawdzania auta funkcjonariusze znaleźli w bagażniku torbę z marihuaną. Jej właściciel został zatrzymany, a ponad 21 gramów środków zabezpieczonych.

Jak zawsze w takich sytuacjach, policjanci pojechali sprawdzić również miejsce zamieszkania mężczyzny. W domu znaleźli kolejną torbę z ponad 24 gramami marihuany, a także 2 wagi laboratoryjne. Podczas przesłuchania Paweł G. potwierdził, że wszystkie zabezpieczone narkotyki należą do niego. Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Policjanci sprawdzają jeszcze czy zatrzymany nie ma na swoim koncie innych przestępstw związanych z zabezpieczonymi substancjami.
Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: