Zatrzymani z narkotykami

To jeszcze nie koniec wakacyjnych działań grodziskich policjantów ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej. Mogło się o tym przekonać dwóch mężczyzn, którzy zostali zatrzymani za posiadanie środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat więzienia.
Policyjni wywiadowcy jak co roku w wakacje zwracają szczególną uwagę na osoby, mogące popełniać przestępstwa narkotykowe. Ich kontrole prowadzone są w różnych miejscach i godzinach na terenie całego powiatu grodziskiego.

W trakcie codziennego patrolu funkcjonariusze zobaczyli zaparkowane w zagajniku leśnym Audi w którym nie było żadnych osób. Dokonali kontroli pobliskiego terenu gdzie zauważyli dwóch mężczyzn. Podczas legitymowania ich nerwowe zachowanie wskazywało na to że mogą mieć coś do ukrycia.

W wyniku kontroli osobistej u Cezarego S. policjanci ujawnili tytoń zmieszany z marihuaną, natomiast podczas sprawdzenia samochodu Bogdana Ch. mundurowi ujawnili młynek z zawartością marihuany.

W rozmowie z policjantami powiedzieli, że młynek znaleźli przy drodze. To jednak nie wszystko w trakcie przeszukania miejsca zamieszkania Bogdana Ch. policjanci ujawnili koleją porcję marihuany.

Obaj zostali zatrzymani. Teraz odpowiedzą za posiadanie środków odurzających. Grozi im za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: