Ponad 10 gramów amfetaminy, 2 torebki marihuany i woreczek z haszyszem zabezpieczyli grodziscy kryminalni w domu mieszkańca jaktorowskiej gminy. Policjanci ustalili, że zatrzymany mężczyzna handlował narkotykami. Podczas przygotowanych działań, funkcjonariusze zatrzymali 33-latka i 36-latka, którzy kupili od niego nielegalne substancje. Sebastian Ż. usłyszał zarzuty udzielania i posiadania środków odurzających. Decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące. Jego klienci odpowiedzą za posiadanie środków odurzających.

Podczas wnikliwych działań w zakresie zapobiegania przestępczości narkotykowej, grodziscy kryminalni ustalili miejsce, gdzie może dochodzić do handlu nielegalnymi środkami. Natychmiast podjęli obserwację posesji w jaktorowskiej gminie. Podczas akcji policjanci sprawdzili kierowców 2 samochodów, które wjechały tam na krótką chwilę. Szybko okazało się, że 33-latek ma przy sobie trzy torebki z amfetaminą, a 37-latek jedno opakowanie z tym samym narkotykiem. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani, a miejsce kontroli potwierdziło podejrzenia funkcjonariuszy.

Kryminalni natychmiast weszli do obserwowanego domu. Podczas dokładnego przeszukania  mieszkania i samochodu zabezpieczyli ponad 5  gramów amfetaminy, prawie 2 gramy marihuany i porcję haszyszu, a także puste opakowania i przedmioty przygotowane do porcjowania narkotyków. Kolejnych 5 torebek z  amfetaminą policjanci znaleźli w ubraniu 36-letniego mieszkańca posesji. Mężczyzna został zatrzymany.

 Po wykonaniu czynności procesowych i skompletowaniu materiałów dowodowych przez jaktorowskich policjantów, Sebastian Ż. usłyszał zarzuty udzielania i posiadania narkotyków. Sąd przychylił się do wniosku funkcjonariuszy i zastosował wobec mężczyzny tymczasowe aresztowanie na 3 miesiące. Grzegorz S. i Łukasz C., zatrzymani z zakupionymi narkotykami, odpowiedzą za posiadanie środków odurzających.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: