Tym, którzy znaleźli opiekę nad dziećmi i jadą do Warszawy pragniemy przypomnieć o strajku taksówkarzy, którzy jadą między innymi autostradą A2 do stolicy. Jak podają mapy Google, na chwilę obecną z Grodziska do Konotopy - 15km, możemy jechać nawet półtorej godziny, a to dopiero początek protestu!

W proteście zapowiedzieli swój udział przedstawiciele taksówkarzy z całej polski i na godzinę 10 jadą do punktów zbiórki na warszawskim Torwarze. W związku z tym duży korek utworzył się na autostradzie A2. Utrudnienia czekają kierowców jadących w stronę Warszawy. Zwolnić trzeba jeszcze przed węzłem Grodzisk Mazowiecki. Taksówkarze zajmują prawy pas ruchu, jadą z prędkością około 40 km/h.

Spod Torwaru mają rozpocząć przemarsz w kierunku Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Alejach Ujazdowskich. Później uczestnicy protestu przejdą przed Ministerstwo Sprawiedliwości, a następnie przed Ambasadę Stanów Zjednoczonych. Protest planują zakończyć na placu Trzech Krzyży, przed Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii.

Protest może spowodować znaczne utrudnienia w ruchu przez cały dzień.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: