Policjanci, z wydziału kryminalnego pruszkowskiej komendy zatrzymali małżeństwo, a wraz z nim ponad 100 gramów marihuany. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Jednocześnie 21-latek był poszukiwany do zakładu karnego, celem odbycia kary 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze, z wydziału kryminalnego pruszkowskiej komendy, uzyskali informację o 20-latce, która może posiadać środki odurzające. Weryfikując tą informację, pojechali do Milanówka. Tam, w mieszkaniu policjanci ujawnili, leżące na stole, środki odurzające oraz wagę elektroniczną. Kobieta wraz z mężem została zatrzymana.

Małżeństwo przewieziono do komendy, gdzie wykonano z nimi dalsze czynności.  Zabezpieczone środki odurzające poddano wstępnemu badaniu, które potwierdziło, że jest to marihuana o wadze ponad 100 gramów.

W trakcie czynności, po sprawdzeniu 21-latka w policyjnej bazie, okazało się, że jest on poszukiwany przez sąd w Warszawie celem odbycia kary 3 lat pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko porządkowi publicznemu.

Pruszkowscy dochodzeniowcy przedstawili już podejrzanym zarzuty, posiadania wspólnie i w porozumieniu, środków odurzających.

Za posiadanie środków odurzających ustawa przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: