W niedzielę 9 października, już piąty raz Aleksandra Novina-Chacińska zaprosiła mieszkańców Milanówka na koncert z cyklu „Niedzielne spotkania z klasyką w Starym Kinie”. Tym razem koncert był zatytułowany „Pół żartem, pół serio”. Usłyszeliśmy w nim arie i pieśni o żartobliwym charakterze.

Na początku maestra Aleksandra Novina-Chacińska przedstawiła śpiewaczki i akompaniującą im prof. Ewę Szpakowską podając nie tylko sukcesy śpiewacze ale również te, które osiągają w innych dziedzinach.

Wystąpiły: Aleksandra Novina-Chacińska, Karolina Benke, Anna Jarmołowicz, Urszula Pasik, Monika Sasinowska, Iwona Siwiec oraz Maria Wadołowska. Wszystkie śpiewaczki są obdarzone zaskakującym talentem aktorskim.

Usłyszeliśmy między innymi: „Arię ze śmiechem” z operetki „Perichola” J. Offenbacha (również na bis), „Duet kotów” G. Rossiniego, oraz „ Brunetki, blondynki” pieśń wielokrotnie śpiewaną przez Jana Kiepurę, tym razem ze zmienionymi słowami na „Bruneci, blondyni”. Prof. Ewa Szpakowska „grała” razem ze śpiewaczkami (Aria ze śmiechem). Widać to wyraźnie na jednym ze zdjęć zamieszczonych w Galerii.

 

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: „Pół żartem, pół serio” w Starym Kinie


To może Cię zainteresować: