Jeszcze chyba nigdy w Milanówku nie realizowano tylu inwestycji na raz. To dzięki pozyskanym w ostatnich latach środkom zewnętrznym, których efekty są coraz bardziej widoczne.

Praktycznie zakończony został już pierwszy z parkingów Park & Ride, a mieszkańcy mogą cieszyć się nie tylko z nowych miejsc parkingowych, ale też z równej nawierzchni i chodników. Z początkiem kwietnia zamknięty został odcinek ul. Warszawskiej od sklepu ogrodniczego do ul. Herberta, gdzie prace wchodzą w najważniejszy etap.

Coraz bardziej widoczne są efekty projektów termomodernizacji szkół, a w ostatnim czasie po wielu latach zaniedbań w miejsce skutych tynków Szkoła Podstawowa nr 1 zyskała termicznie efektywną i wizualnie efektowną elewację.

Spektakularne zmiany zachodzą we wnętrzach Willi Waleria. Prace posuwają się bardzo sprawnie i zgodnie z harmonogramem. Wykonany jest już najważniejszy element, czyli podbicie fundamentów poprzez wykonanie żelbetowej ławy poniżej poziomu oryginalnych fundamentów. We wnętrzu kończą się już prace rozbiórkowe, w tym demontaż spodu stropów umożliwiający dostęp do drewnianej konstrukcji nośnej. Rozpoczęły się już prace związane z budową windy.

Coraz bardziej widoczne są też efekty prac przy projekcie nasadzeń przyulicznych.  W kolejnych częściach miasta widzimy nowe krzewy i rozkwitające na wiosnę kwiaty. Aż warto zaczekać, na ostateczny efekt!

 

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Pozyskane pieniądze coraz widoczniejsze


To może Cię zainteresować: