Wybrano nowego Komendanta Straży Miejskiej

Wybrano nowego Komendanta Straży Miejskiej w Milanówku. Został nim Robert Skirski, wieloletni Komendant Policji w Milanówku. Z policją związany od 1994r.

Pan komendant jest absolwentem szkoły lotniczej w Dęblinie. Jest pasjonatem sportów ekstremalnych i awiacji. Posiada uprawnienia pilotażu szybowców, paralotni, paralotni z napędem (PPG) oraz skoczka spadochronowego. Aktualnie pan Komendant odbywa kurs pilotażu na ultralekkie statki powietrzne. W przeszłości mocno związany ze Związkiem Harcerstwa Polskiego. Posiada szerokie zainteresowania, m.in. strzelectwo, w tym strzelectwo sportowe, gdzie posiada tytuł instruktora. Jak podaje, jego hobby to chodzenie po górach i kajakarstwo. Jest organizatorem imprez artystyczno-sportowych. Latanie na paralotni stało się ostatnio jego głównym sposobem spędzania wolnego czasu.

Służbę w Policji pełnił przez 26 lat. Na stanowiskach kierowniczych w Policji od 15 lat, w tym na stanowisku Komendanta Komisariatu 14 lat (7 lat w KP Jaktorów i 7 lat w KP Milanówek). W Policji przeszedł niemal wszystkie szczeble, począwszy od policjanta patrolowego, przez dzielnicowego, czy detektywa oraz Kierownika w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym Komisariatu kończąc.

Nowemu Komendantowi życzymy powodzenia!

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: